Grete Anete Karpov
grete@solaretantsuklubi.ee 

"Olen tantsinud nüüdseks seitse aastat ja treener olnud viis aastat. Peamisteks stiilideks on olnud contemporary, broadwayshow-, tänava-, jazz- ning loovtants. Olen võistelnud nii grupi-, soolo- ning duotantsijana erinevatel võistlustel.  Solare Tantsuklubis juhendan Merkuuri ja Saturni gruppi. Usun, et sihikindlus viib tulemuseni. Üks hull mõte võib olla millegi suure algus."

Merit Leiman
merit@solaretantsuklubi.ee

"Olen tantsimisega tegelenud kolmteist aastat, tantsuõpetaja ja koreograaf olen olnud viis aastat. Mu kõige hingelähedastemaks tantsustiillideks on show- ja jazztants, kuid olen õppinud ka broadwayd, contemporaryt, tänava- ja võistlustantsu. Olen võistelnud grupi ja soolotantsijana erinevatel võistlustel nii Eestis kui ka välismaal. Teinud kaasa lavastustes, muusikavideotes ja eriprojektides. Solare Tantsuklubis juhendan Uraani, Neptuuni mõlemat suunda ja showgruppi. Pean oluliseks kohusetundlikkust ja valmisolekut uute ideedega kaasa minemiseks. Tants on keel, mida räägib keha ja hing" 


Ingely Piho
info@solaretantsuklubi.ee

"Olen tantsimisega tegelenud kokku 12 aastat. Kõige lemmikumaks stiiliks on showtants, kuid olen kokku puutunud ka teiste tantsustiilidega, nagu näiteks contemporary, tänavatants, hip hop ja broadway. Olen võistelnud nii Eestis kui ka välismaal grupitantsijana. Solare tantsuklubis juhendan mudilasi."
Ketlin Leinola
info@solaretantsuklubi.ee

"Olen tantsimisega tegelenud 4 aastat, lisaks on mul 9 aastane iluvõimlemise kogemus. Minu lemmikud tantsustiilid on lyrical- ja showtants ning Girly Hip Hop. Olen võistelnud grupitantsijana nii Eesti kui ka välismaal. Solare Tantsuklubis juhendan Uraani gruppi. Tantsija juures on minu jaoks oluline motivatsioon ja tahe tantsida. Arvan, et igast inimesest saab tantsija, kui ta seda väga soovib."